The Walking Dead 7. Sezon 5. Bölüm İzlemek İsteyenler

The Walking Dead 7. sezon 5. bölümü izlemek isteyenler... Tüm dünyada büyük bir heyecan ve beğeniyle izlenen The Walking Dead dizisinin 7.Sezonun 5.Bölümü fragmanı yayınlandı.

Tüm dünyada büyük bir heyecan ve beğeniyle izlenen The Walking Dead dizisinin 7.Sezonun 5.Bölümü fragmanı yayınlandı.

Daha önceki sezonlarda her hafta Amerika'da Pazartesi günleri yayınlandıktan hemen sonra aynı gün Türkiye'de de yayınlanmaktaydı. The Walking Dead'in yeni bölümü birçok dizi sitesi tarafından alt yazılı olarak hayranlarına ulaştırılabiliyordu. Fakat yeni sezonda dizinin telif haklarına sahip Fox Channel tarafından dizi sitelerine ihtarname gönderilerek telif yasalarına uymaları konusunda uyarı yapıldı.

Türkiye'de dizinin alt yazılarını hazırlayan Nazo82 nikli çevirmden de bundan sonra çeviri yapmayacağını açıkladı. Şimdilik The Walking Dead 7.Sezon Türkiye'de yasal yayıncı olarak FX kanalından izlenebilecek.

Dün akşam Amerika'da yayınlanmaya başlanan The Walking Dead 7.Sezon 5. bölümünde yaşananlar hayranlarını bir kez daha ekran başına kilitlemeyi başardı

The Walking Dead 7.Sezon 5. bölüm Fragmanı

Peki 4. Bölümde Neler Olmuştu ( DİKKAT SPOİL İÇERİR )

Negan, adamlarıyla birlikte Rick'in yaşadığı yere geldi. anlaşma yapıldığı üzere ne varsa yarısını almak için. Fakat Negan yiyecek erzağının tamamını bırakarak ellerinde ki tüm silah ve mühimmatı alıp götürdüler. Aynı zamanda çoğu yatakları da alan Negan ve adamları, aldıkları yatakları bir süre sonra yolun kenarında yaktılar.

Negan'a hala boyun eğmeyen bir iki kişi mücadele etmek istiyor ve silah saklıyorlar.

Ayrıca son sahnede Rosita, Eugene'den mermi yapmasını istedi

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)